Kontakt

Ønsker du at komme i kontakt med Seden Strandby Grundejerforening.

Formand: Anders Rasmussen, Muslingevej 37 C.
Tlf. 4044 2418
Anders@sedenstrandby.dk

Kasserer: Hanne Bonnerup, Muslingevej 26.
Tlf. 2199 9332
Hanne@sedenstrandby.dk

Bestyrelsesmedlem: Martin Warren, Skovvej 14.
Tlf. 4019 1798
Martin@sedenstrandby.dk

Bestyrelsesmedlem: Jens Møller Mogensen, Kragenæsvej 9
Jens@sedenstrandby.dk

Bestyrelsesmedlem: Jens Engstrøm, Muslingevej 37 B
JensE@sedenstrandby.dk

Bestyrelsesmedlem: Gitte Østerkjærhuus, Kragenæsvej 14A
Gitte@sedenstrandby.dk

Suppleant: Palle Ploug, Kragenæsvej 14
Palle@sedenstrandby.dk

Suppleant: Martin Quist Jensen, Kragenæsvej 35
Quist@sedenstrandby.dk

 

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *